آیا جراحی لابیاپلاستی درد دارد ؟

آیا جراحی لابیاپلاستی درد دارد ؟

آیا جراحی لابیاپلاستی درد دارد یکی از متداول ترین سوالاتی است که در خصوص جراحی زیبایی واژن بیان می شود این سوال است قبل از پاسخ به این سوال به بیان جراحی لابیاپلاستی می پردازیم :

لابیاپلاستی چیست ؟

یکی از جراحی های زیبایی در بین زنان جراحی زیبایی واژن یا لابیاپلاستی است اخیرا با توجه به بالا رفتن سطح آگاهی و دانش افراد از علوم درمانی و راهکارهای زیبایی این جراحی طرفداران زیادی ره به خود اختصاص داده است همچنین با اختراع فن آوری های نوین درمانی و پیشرفت پزشکی و جراحی های زیبایی این جراحی نیز تحت تاثیر قرار گرفته و کماکان رو به پیشرفت است ؛ جراحی لابیاپلاستی به اصلاح لابیا ها که همان لب های کوچک بخش خارجی واژن هستند اختصاص دارد برخی زنان با مشکلات فرمی و نازیبایی واژن مواجهند و برای جبران این بدشکلی دست به کارهای گوناگونی می زنند که اصولی ترین و اثربخش ترین روش برای زیبایی واژن همین جراحی لابیاپلاستی است اخیرا در کشور ما پزشکان متخصص زنان و زایمان نیز خدمات زیبایی واژن را ارائه داده و در این زمینه مهارت و تجربه لازم را کسب نموده اند از جراحی زیبایی واژن موسوم به لابیاپلاستی برای اصلاح عدم قرینگی لابیا ها ، تغییر سایز یا کوچک نمودن آنها ، رفع ایرادات فرمی و برطرف نمودن چین و چروک های موجود بهره گیری می شود. در این جراحی می توان عمل واژینوپلاستی را با هدف تنگ نمودن واژن نیز انجام داد البته شایان ذکر است که تصمیم گیری در رابطه با اقدام این جراحی ها در یک جلسه وابسته به نظر و صلاحدید پزشک جراح است.

جراحی-لابیاپلاستی

جراحی های متنوعی برای زیبایی واژن انجام می شود از جمله : هاپمنوپلاستی ، فرونوپلاستی ، واژینوپلاستی ، اصلاح کلیتوریس ، مونسپلاستی ، پرینه پلاستی ، gspot و . . . که می توان در یک زمان چند جراحی را با توجه به فیزیک بیمار و تجویز پزشک انجام داد.

حال به بیان این موضوع می پردازیم که آیا جراحی لابیاپلاستی درد دارد یا خیر ؟

جراحی لابیاپلاستی به دلیل اینکه با بی حسی موضعی انجام می شود ، هیچ گونه دردی ندارد به گونه ای که شخص پس از جراحی لابیاپلاستی می تواند به انجام فعالیت های روزانه خود بپردازد.

سایر خدمات ما

درباره نویسنده

پاسخ

دو + 1 =