استحمام پس از لابیاپلاستی

استحمام پس از لابیاپلاستی

لابیاپلاستی و نکات پس از لابیاپلاستی یکی از سوالاتی است که اکثر بیماران دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان بیان می کنند ، در این مقاله به بیان یکی ازنکات پس از لابیاپلاستی یعنی استحمام پس از لابیاپلاستی را در این بخش قرار می دهیم .

استحمام پس از لابیاپلاستی

استحمام پس از لابیاپلاستی

بهتر است بدانید که ناحیه واژن به دلیل عروق و اعصاب بسیار زیاد وظریفی که دارد و غدد لنفاوی بسیار فراوانی که دارد ، با وارد شدن هر ضربه ای به آن یا با انجام جراحی لابیاپلاستی دچار تورم خواهد شد ، در نتیجه پس از لابیاپلاستی نگه داری خاصی را باید از این ناحیه انجام داد .

توصیه های دکتر بهمن پور زمان عمل جراحی لابیاپلاستی

دکتر بهمن پور توصیه می کند بانوان شب قبل از جراحی لابیاپلاستی حتما به استحمام بپردازند علت این امر باکتری های است که در بخش واژن و جود دارد ، بنابراین باید از حجم این باکتریها باید کاسته شود در نتیجه با استحمام شب قبل از جراحی لابیاپلاستی می توان از حجم این باکتریها کاهش داد .

یکی از نکاتی که در زمان جراحی لابیاپلاستی باید به آن دقت شود این است که واژینال را باید حتما در زمان عمل با مواد استریل پاکیزه شود تا بتوان یک جراحی موفق را آغاز نمود .

توجه به این نکته الزامی است که بانوان نباید شیو کردن را در همان روز جراحی انجام دهند زیرا سبب آسیب می شود و احتمال عفونت بعد از جراحی را بیشتر می کند .

شیوکردن دستگاه تناسلی حتما باید از قبل انجام شده باشد ، توصیه می شود سه روز قبل از جراحی شیو کردن را انجام دهید .

دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان بیان می کنند که آنتی بیوتیک های را که تجویز می نماید بیماران حتما باید مصرف نمایند تا احتمال عفونت کاهش یابد و بیمار درد کمتری را داشته باشد .

پس از عمل لابیاپلاستی به دلیل اینکه این ناحیه را مانند سایر نواحی بدن مانند دست و پا نمی توان پانسمان نمود باید حتما بهداشت این ناحیه پس از جراحی لابیاپلاستی رعایت شود و استحمام شب قبل از عمل لابیاپلاستی انجام شود تا باکتری های این ناحیه کاهش یابد و احتمال عفونت را از بین برد .

دکتر بهمن پور به روش کاملا استریل ناحیه جراحی را در زمان عمل لابیاپلاستی پاکیزه و آماده جراحی می کنند .

درباره نویسنده

پاسخ

نوزده + 13 =