افراد مناسب پروتز سینه

افراد مناسب پروتز سینه

پروتز سینه چیست ؟

جراحی پروتز سینه برای سینه هایی استفاده می شود که اندازه کوچک و همچنین بافت افتاده ای دارند . از این نوع عمل جراحی معمولا جهت فرم دهی و زیبایی سینه ها استفاده می شود . جراحی پروتز سینه از جراحی هایی می باشد که امروزه طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است . بزرگ کردن سینه یکی از جراحی های زیبایی انجام شده در آمریکا و یکی از شایع ترین عمل های زیبایی در بانوان می باشد .
پروتز سینه به منظور اصلاح تفاوت حجم سینه ها، اصلاح ناهنجاری رشد مادرزادی سینه ، اصلاح حجم پایین سینه ، اصلاح اختلاف حجم یا صدمات ناشی از عمل سرطان سینه و تروماری سینه به کار برده می شود .
جراحی پروتز سینه یکی از جراحی های بسیار ساده و آسان می باشد که فرد می تواند به یک نتیجه مطلوب از نتیجه جراحی دست پیدا کند . بنابراین با استفاده از جراحی پروتز سینه فرد به سینه ای زیبا و خوش فرم دست پیدا می کند .

جراحی پروتز سینه

انتخاب نوع شکاف برای قرار دادن پروتز درون سینه  از جمله ایجاد شکاف در زیر سینه ، شکاف در زیربغل ، دور هاله سینه ،  بر عهده ی جراح می باشد و همچنین شکاف زیر سینه معمول ترین روش می باشد .

افراد مناسب پروتز سینه

انواع پروتز :

با توجه به  پیشنهاد جراح و نیاز بیمار  ، نوع پروتز مورد استفاده قرار می گیرد  زیرا پروتز انواع مختلفی دارد به طور کلی دو نوع پروتز وجود دارد :
1-سیلیکونی : برای موارد زیبایی اکثرا از نوع سیلیکونی استفاده می شود .
2-آب نمکی

پروتز های سیلیکونی

پروتز های سیلیکونی به سه شکل گرد , آناتومیک یا قطره اشکی و مخروطی شکل وجود دارد .
در نتیجه ی پس از جراحی انتخاب فرم پروتز بسیار تاثیرگذار می باشد و باتوجه به فرم کلی قفسه سینه و آناتومی بدن ، فرم سینه مشخص می شود . معمولا در زیر عضلات و قسمتی زیر غده سینه ، پروتز های سینه را  می توان قرار داد  که در انجام معاینه ، پزشک به بیمار محل مناسب قرار گیری  پروتز را اطلاع می دهد .

پروتز سینه برای چه افرادی مناسب می باشد؟

زنانی که از شکل و سایز سینه خود احساس ناراحتی و نارضایتی می کنند .
زنانی که دچار  دچار فقدان یا دفورمیتی سینه خود  به طور مادرزادی می باشند .
بانوانی که  تمایل دارند به فرم اولیه سینه خود برگردند مثل پس از زایمان  افرادی که دچار عدم تقارن سینه هستند و می خواهند آن را برطرف کنند

درباره نویسنده

پاسخ

4 × یک =