اقدامات پس از لابیاپلاستی

اقدامات پس از لابیاپلاستی

پس از جراحی لابیاپلاستی ، جراح زیبایی زنان مراقبت هایی را برای بیمار تجویز می نماید که این مراقبت ها باید به طور کامل در نظر گرفته شود و همچنین نتایج بسیار خوبی را برای فرد ایجاد می کند . علاوه بر این خانم هایی که جراحی لابیاپلاستی را انجام داده اند پس از جراحی می توانند به محل کار خود بازگردند و فعالیت ها و کارهای روزمره خود را انجام دهند .
در برخی مواقع ممکن است که کار و فعالیت های بیمار به صورتی باشد که لازم باشد که به صورت دائم راه برود و یا به مدت طولانی بر روی صندلی بنشیند و یا به طور مرتب باید بلند شود ، در چنین وضعیتی می تواند  فردای روز عمل به محل کار خود باز گردد .
لابیاپلاستی یکی از جراحی های زیبایی زنان به شمار می رود که در آن تغییرات واژن صورت می گیرد . جراحی لابیاپلاستی یکی از پرطرفدارترین جراحی ها در آمریکا و اروپا می باشد . بنابراین به کمک جراحی لابیاپلاستی ، شکل و اندازه واژن تغییر می کند  همچنین جراحی لابیاپلاستی را می توان به طور همزمان با واژینوپلاستی انجام داد .

اقدمات بعد از لابیاپلاستی

کاربرد لابیاپلاستی

  • برطرف کردن اشکالات ظاهری لابیاها نظیر بدشکلی و چروک های آن
  • قرینه سازی لابیاها
  • کاهش تحریک کلیتوریس

اقدامات بعد از لابیاپلاستی

پس از جراحی لابیاپلاستی ، جراح زیبایی زنان داروهایی را تجویز می نماید که توصیه می شود به صورت منظم و به موقع از این داروها استفاده نمایید .
همچنین توصیه می شود که به منظور جلوگیری از عفونت ها و بهبودی هر چه سریعتر زخم ها از کرم و پماد ضد عفونی کننده در محل ب

درباره نویسنده

پاسخ

16 − هشت =