بارداری و جراحی زیبای واژن

جراحی زیبایی واژن و بارداری

جراحی زیبایی واژن

جراحی زیبایی واژن امروزه طرفداران بسیار زیادی در بین خانم ها پیدا کرده است . همچنین جراحی زیبایی واژن موفقیت های بسیار زیادی در رفع مشکلات واژن داشته است .

جراحی زیبایی واژن محدودیت سنی خاصی ندارد و برای هرسنی انجام می گیرد . جراحی زیبایی واژن علاوه بر از بین بردن مشکلات واژن به درمان مشکلات یائسگی نیز می پردازد .

ناحیه تناسلی بانوان با استفاده از جراحی زیبایی واژن ظاهری زیبا پیدا می کند و در صورتی که این ناحیه دچار تیرگی شده باشد با استفاده از این عمل جراحی می توان آن را برطرف کرد .

از دیگر کاربردهای جراحی زیبایی واژن که می توان به آن اشاره کرد ، رفع شلی عضلات واژن می باشد .

یکی دیگر از مشکلاتی که سبب شده تا زوجین از رابطه جنسی خود لذت نبرند ، گشادی واژن می باشد . وجود این مشکل در زندگی زناشویی مشکلات بسیار زیادی ایجاد می کند . بنابراین توصیه می شود ، زنانی که دچار مشکلات گشادی واژن هستند برای برطرف شدن و درمان این مشکل به مطب جراح زیبایی زنان مراجعه نمایند .

بارداری و جراحی زیبایی واژنیکی از سوالات رایجی که بسیاری از خانم ها با مراجعه به مطب جراح زیبایی زنان در خصوص جراحی زیبایی واژن مطرح می کنند این است که چه زمانی پس از زایمان می توان نسبت به جراحی زیبایی واژن اقدام کرد ؟

با توجه به توصیه ها و پیشنهادات جراح زیبایی زنان ، جراحی زیبایی واژن را باید سه ماه پس از زایمان انجام داد . از دلایل انجام جراحی زیبایی واژن به مدت سه ماه پس از زایمان این است که بخیه های ایجاد شده در حین زایمان به طور کامل جوش بخورد و ترمیم شود و در نتیجه میزان گشادی واژن مشخص شود . بنابراین با توجه به میزان گشادی واژن می توان تشخیص داد که از چه روشی برای برطرف کردن و درمان گشادی واژن استفاده کنند .

لابیاپلاستی ، یکی از جراحی های زیبایی واژن به شمار می رود . همچنین به کمک لابیاپلاستی می توان بزرگی و ظاهر بد لابیاها را برطرف کرد .

در صورتی که عمل لابیاپلاستی به طور صحیح انجام بگیرد ، میل جنسی افزایش پیدا می کند .

کاندیدای مناسب جراحی زیبایی واژن

  • خانم هایی که سایز لب های واژنشان بسیار بزرگ است .
  • خانم هایی که زایمان های طبیعی متعددی داشته اند .
  • خانم هایی که فرم و شکل واژن آن ها از حالت ایده آل خارج شده است .

درباره نویسنده

پاسخ

15 + 13 =