تاثیر جراحی بینی بر روی لبخند

تاثیر جراحی بینی بر روی لبخند

افرادی که قصد به عمل جراحی زیبایی بینی دارند  و از این بابت نگران  هستند  که  جراحی بینی در دراز مدت  بر روی لبخندشان تاثیر گذار است یا خیر  ؟  توصیه می کنیم  که این  مقاله را  بخوانند  هم چنین در این قسمت  به مواردی در خود عمل جراحی یا دوران بهبود  اشاره شده  که  با  اثر گذاشتن جراحی بینی بر لبخند شما   می تواند  مربوط باشد .

تورم ناشی از عمل موقتی می باشد به هیچ عنوان نگران نباشید !

در صورتی که پس از  عمل جراحی لبخند شما  توسط ورم  ناشی از عمل  تحت تاثیر قرار گرفت  غافل گیر نشوید   و پس از  ناپدید شدن  ورم های اولیه لبخند شما  به حالت معمول بر می گردد

و این حالت به مدت دو الی چهار هفته طول می کشد . امکان دارد نوک بینی  فرد متحرک باشد و متحرک به این منظور است که  زمانی که فرد می خندد  نوک بینی اش به  طرف پایین  متمایل شود  در صورتی که تمایل دارید  به کمک جراحی بینی  این مشکل را برطرف کنید   جراح امکان دارد   به شما  بریدن ماهیچه منقبض کننده ی زیر بینی را توصیه کند   همچنین محل قرار گیری این ماهیچه ها بین بینی و ماهیچه های لب است . بیشتر افراد  از این بابت نگران هستند که در صورت آزاد شدن این ماهیچه ها  امکان دارد  روی لبخند آن ها به صورت موقتی تاثیر بگذارد  .

تاثیر جراحی بینی بر روی لبخند

ولی  این ماهیچه ی  منقبض کننده  جزو ماهیچه هایی نیست که در قسمت زیر بینی   اجازه ی لبخند را به شما  بدهد

همچنین در این قسمت ایجاد یک برش مانع حرکت لب بالای شما به طور دائم نمی گردد .

در صورتی که عمل جراحی بینی طبیعی توسط  جراحان متخصص  و مجرب انجام بگیرد  باعث حفظ لبخند فرد شده  و اثر عمل بینی بر لبخند فرد  مثبت می باشد

همچنین  این برش کوچک بوده  و در  زمان  دوران بهبود  ماهیچه ی برش داده شده  به هم متصل  می شوند . همچنین  این امر باعث کاهش  عملکرد لب بالای فرد می شود و مقداری بی حس  می شود ولی  در طول سه الی شش هفته کارایی خود را به دست می  آورد .

تاثیر جراحی بینی بر لبخند

یک ماهیچه ی منقبض کننده  در قسمت زیر سپتوم بینی وجود دارد که قسمتی از عضلات چهره می باشد و در صورت به کار گرفته شدن ، یک نیروی رو به پایین بر روی بینی اعمال می شود .هنگام خنده به خودی خود  میزان افت نوک بینی از زیبایی خنده می کاهد .

 

درباره نویسنده

پاسخ

2 × پنج =