تزریق بوتاکس در کف دست

تزریق بوتاکس در کف دست

تزریق بوتاکس کف دست با هدف کنترل تعرق بیش از حد طبیعی بدن انجام می شود. تعرق زیر بغل یا کف دست – پا باعث خجالت فرد شده و مخصوصا در روابط اجتماعی او خلل وارد می کند . حال می خواهیم بدانیم علت آن چیست و چگونه درمان می شود

علت های شایع تعرق بیش از حد کف دست

بیماریهای غددی و عصبی خاص ازعلل اصلی تعرق بیش از حد می باشند. در بیشتر موارد این بیماری شخص هیچ مشکل یا بیماری زمینه ای ندارد ویا زمینه های سرشتی و ژنتیکی خاص در سن نوجوانی و جوانی دچار این مشکل می شود علت ان هم ترشح بیش از اندازه استیل کولین از پایانه های عصبی است که به غدد عرق وصل هستند.

تزریق بوتاکس در کف دست چگونه عمل می کند

تزریق بوتاکس در کف دست از بهترین روش های کنترل و درمان تعرق کف دست می باشد به طوری که متخصص با تزریق بوتاکس در نقاط مشخص شده باعث جلوگیری از تعرق می کند . طی چند سال اخیر بهترین کمکی که به این گروه از مبتلایان شده و در عمل هم تا حدود زیادی موثر و نسبتا کم عوارض بوده تزریق بوتاکس در قسمت ای مختلف زیر بغل و یا کف دست و پا بوده و در عمل هم تزریق بوتاکس بهترین راه درمان تعریق شدید و زیاد در نواحی ذکر شده است است بطوریکه حدود 10 تا 15 نقطه از زیر بغل بصورت زیر پوستی ان هم بدون درد یا با درد بسیار کم بوتاکس تزریق میشود و بعد از چند روز بوتاکس تزریق شده باعث کاهش یا توفق عملکرد عصبی میشود که باعث ترشح بیش از حد غدد عرق می شود.

تزریق-بوتاکس-در-کف-دست

ماندگاری بوتاکس کف دست

البته تاثیر تزریق بوتاکس در از بین بردن یا کم کردن عرق بین 6 تا 9 ماه و بعضی وقت ها تا 12 ماه میباشد و اگر پزشک باتجربه باشد معمولا هم عوارضی متوجه بیمار تزریق شده نمیشود پس از اتمام اثر بوتاکس تزریق شده در زیر بغل یا سایر نقاط ذکر شده مجددا میتوان تزریق را تکرار کرد تا جایی که پس از چند سال در بسیاری از این افراد بتدریج و خود بخود بهبودی حاصل میشود و اعصاب سمپاتیک این نواحی از لحاظ عملکردی نرمال میشوند.

سایر خدمات ما

درباره نویسنده

پاسخ

بیست + پانزده =