تزریق چربی به واژن در اصفهان

تزریق چربی به دستگاه تناسلی

تزریق چربی به ناحیه تناسلی بانوان امروزه متقاضیان بسیار زیادی پیدا کرده است .که البته با توجه به وجود متخصصین زیادی که در این زمینه وجود دارد بانوان تمایل دارند که برای راحتی بیشتر خود در منطقه ای که زندگی می کند این کار را انجام دهند . با استفاده از این روش می توان مشکلات ایجاد شده در ناحیه واژن را درمان نمود . از طرفی خانم هایی که از لابیاهای بدون تقارن و کوچک خود رنج می برند و در هنگام نزدیکی از شریک جنسی خود خجالت می کشند ، به کمک روش تزریق چربی به دستگاه تناسلی می توانند این مساله را درمان کنند .

تزریق چربی به دستگاه تناسلی تنها توسط جراح زیبایی زنان صورت می گیرد . بنابراین در این روش پزشک از قسمت های مختلف بدن که میزان چربی بیشتری دارد ، چربی استخراج کرده و در نتیجه به ناحیه تناسلی تزریق می کند . بهتر است بدانید که عمل تزریق چربی به واژن و لابیاپلاستی را می توان به طور همزمان انجام داد .

در گذشته تزریق چربی به صورت و دست ها فقط تزریق می شد اما امروزه با به کاربردن روش های نوین می توان تزریق چربی به دستگاه تناسلی را نیز انجام داد .

تزریق چربی به دستگاه تناسلی یک روش ایمن ، بدون درد می باشد که در کوتاهترین زمان ممکن قابل انجام می باشد . از طرفی می توان گفت بانوانی که روش تزریق چربی به دستگاه تناسلی را انجام داده اند از این امر خرسند بوده و به یک نتیجه ایده آل و مطلوب دست پیدا کرده اند .  زیرا نتایج بسیار درخشانی پس از تزریق چربی به دستگاه تناسلی حاصل می شود .

لابیاپلاستی در اصفهانکاندیدای مناسب تزریق چربی به دستگاه تناسلی

یکی از سوالات متداولی که با مراجعه به مطب جراح زیبایی زنان مطرح می شود این است که چه افرادی کاندید مناسبی برای تزریق چربی به دستگاه تناسلی می باشند ؟ پاسخ این سوال در قسمت زیر مطرح شده است :
بانوانی که در قسمت های مختلف بدن خود با نواقصی رو به رو هستند می توانند از روش تزریق چربی کمک بگیرند .
از طرفی بانوانی که با عدم تقارن در لابیاها ، کوچک بودن لابیا و همچنین خشک بودن واژن رو به رو می باشند می توانند از روش تزریق چربی به واژن استفاده کنند . هم چنین بانوانی که در بخش واژن با خشکی واژن ، کوچک بودن لابیاها ، نامتقارن بودن لابیاها روبرو هستند می توانند از تزریق چربی به دستگاه تناسلی استفاده نمایند .

مراقبت های بعد از تزریق چربی به دستگاه تناسلی

استفاده از کمپرس یخ به مدت دو تا سه روز برای جلوگیری از کاهش تورم
به مدت دو روز بعد از عمل از پوشیدن لباس های تنگ خودداری شود .

درباره نویسنده

پاسخ

پنج × 4 =