تنگ کردن واژن با نخ

تنگ کردن واژن با نخ 

تنگ کردن واژن با استفاده از نخ های واژن انجام می شود ،  با استفاده از روش های روز دنیا به تنگ کردن واژن می پردازد ، جراحی زیبایی واژن یکی از روش های است که می تواند جوانسازی واژن را ایجاد کند ، بالا رفتن سن ، یائسگی از جمله عواملی است سبب تحلیل قوام و بافت واژن می شود روش های مختلفی برای جوانسازی واژن وجود دارد یکی از این روش ها لیفت واژن با نخ است ، زایمان های متعدد طبیعی سبب گشاد شدن واژن می شود با استفاده از نخ های واژن می توان تنگ کردن واژن را انجام داد .

 

در زمان گذشته از نخ ها فقط به منظور لیفت بدن استفاده می شد اما با پیشرفت علم و تکنولوژی نخ های مخصوص واژینال ابداع شد ، این نخ ها معمولا ساخت کشور پروم ایتالیا هستند که به آسانی و به شکل مطمئن و ایمن تنگ کردن واژن را فراهم می کنند .

یکی از مزیت های تنگ کردن واژن با نخ بدون خونریزی و درد بودن روش است ، گروه پزشکان سورنا تنگ کردن واژن با نخ را توسط متخصصین مجرب و کار آزموده انجام  می دهند .

با استفاده از لیزر مونالیزا تاچ نیز انجام می دهند ، لیزر مونالیزا تاچ یکی از دستگاه های جوانسازی واژن است ، که مخصوص واژینال بانوان می باشد ، با اختراع این دستگاه تحول عظیمی در فیلد پزشکی زنان ایجاد شد ، بانوانی که با خشکی واژن نیز روبرو هستند نیز می توانند از این لیزر بهره ببرند و این مشکل را نیز حل نمایند .

لیزر مونالیزا فواید بسیاری دارد ، برای کسب اطلاعات بیشتر به مقاله لیزر مونالیزا تاچ در همین سایت مراجعه نمایید .

 

درباره نویسنده

پاسخ

هفت + 10 =