تورم پس از عمل لابیاپلاستی

تورم پس از عمل لابیاپلاستی

تورم پس از عمل لابیاپلاستی ، سوال بسیاری از بیماران می باشد که پس از جراحی این سوال را مطرح می کنند که دوره بهبودی و تورم پس از جراحی لابیاپلاستی تا چه مدت ادامه دارد ؟ تورم پس از عمل لابیاپلاستی ، در این مقاله برای شما عزیزان مطرح شده است تا اطلاعات و آگاهی های لازم را در خصوص جراحی لابیاپلاستی و نقاهت پس از لابیاپلاستی کسب نمایید .

جراح زیبایی زنان در پاسخ به این سوال بیان می کند که به علت عروق و اعصاب بسیار زیادی که در لابیاهای مینور وجود دارد و علاوه بر این ، سرشار از لنفاتیک می باشند ، در نتیجه با ایجاد برش چه با استفاده از لیزر ، چه  جراحی ، التهاب و آسیبی که در عروق لنفاتیک ظاهر می شود ، و تورم تا مدتی پس از لابیاپلاستی وجود خواهد داشت .

تورم بعد از لابیاپلاستی
توصیه ها و پیشنهادات جراح زیبایی زنان برای کاهش تورم بعد از جراحی لابیاپلاستی

با توجه به توصیه های جراح زیبایی زنان ، خانم هایی که جراحی لابیاپلاستی را انجام داده اند ، از مصرف غذاهایی که املاح بسیار زیادی دارند و یا بسیار شور و چرب می باشند خودداری کنند . یکی از توصیه های بسیار مهم ، کاهش مصرف فست فودها می باشد . علاوه بر این موارد ذکر شده ، کاهش مصرف لبنیات توصیه می شود و در نتیجه تا حدودی مصرف ادویه ها را کاهش دهید . از نکات دیگر که باید در نظر گرفته شود این است که در هنگام خوابیدن ، باسن در سطح بالاتری از بدن قرار بگیرد .

مراقبت های لازم پس از جراحی لابیاپلاستی

جراح زیبایی زنان ، پس از عمل لابیاپلاستی توصیه می کند که مراقبت های لازم پس از جراحی را در نظر بگیرید و آن ها را رعایت نمایید و از انجام آنها غافل نشوید .

یکی از مهمترین مراقبت های لازم پس از جراحی لابیاپلاستی که می توان به آن اشاره کرد ، خشک نگه داشتن ناحیه مورد نظر می باشد که با انجام این کار از ایجاد عفونت جلوگیری می شود .
توصیه می شود که جهت کاهش تورم ها و بهبودی سریع تر از ویتامین ث استفاده کنید .
به میزان کافی استراحت نمایید .
از پوشیدن لباس های تنگ خودداری نمایید .
در نهایت به بانوان محترم توصیه می شود که از پتادین ، جهت شست و شوی ناحیه جراحی شده پرهیز نمایید .

درباره نویسنده

پاسخ

پنج × 5 =