جراحی زیبایی لابیاپلاستی

جراحی زیبایی لابیاپلاستی

لابیاپلاستی به منظور جراحی زیبایی دستگاه تناسلی خانم ها انجام می گیرد . عوامل متعددی مانند داشتن زایمان های طبیعی متعدد ، ژنتیک ، چاقی و یا لاغری می تواند ناحیه تناسلی بانوان را تحت تاثیر قرار دهد . بنابراین جراحی زیبایی لابیاپلاستی می تواند مشکلات به وجود آمده در این ناحیه را برطرف نماید .
لابیاپلاستی یکی از جراحی های زیبایی واژن به شمار می رود که در این میان به کمک این عمل جراحی می توان تمامی ایرادات ظاهری و داخلی ناحیه واژن را برطرف کرد و همچنین خانم هایی که با افزایش سن و زایمان های طبیعی متعدد ، دچار شلی واژن شده اند با استفاده از جراحی زیبایی لابیاپلاستی می توانند نسبت به تنگ کردن این ناحیه اقدام نمایند و در نتیجه به کوچک کردن لابیاهای بزرگ بپردازند .

یکی از مهمترین جراحی های زیبایی در زنان که می توان به آن اشاره کرد ، واژینوپلاستی و لابیا پلاستی می باشد که با انجام این عمل جراحی نه تنها اعتماد به نفس فرد افزایش پیدا می کند بلکه انگیزه و تمایل فرد برای نزدیکی با شریک جنسی خود بیشتر می شود .
بانوانی که از افتادگی و بزرگی لابیاهای خود رنج می برند با انجام جراحی زیبایی لابیاپلاستی  می توانند از شر افتادگی و بافت های اضافی واژن رهایی پیدا کنند و به ظاهری زیبا از نتیجه عمل جراحی دست پیدا کنند . بنابراین جوان سازی آلت تناسلی در بانوان با انجام جراحی لابیاپلاستی حاصل می شود و در نتیجه بیمار احساس بسیار خوبی نسبت به گذشته پیدا خواهد کرد .

مراقبت-های-بعد-از-لابیاپلاستی
لابیاپلاستی

لابیاپلاستی به منظور زیباسازی لب های اطراف واژن انجام می شود و امکان انجام آن به طور همزمان با واژینوپلاستی یا به تنهایی وجود دارد . همچنین واژینوپلاستی تاثیر بسیار خوبی در سفت و محکم شدن ناحیه داخلی واژن خواهد داشت ، جراحی لابیاپلاستی ، افتادگی و ظاهر نامناسب دستگاه تناسلی بانوان را برطرف می نماید . بنابراین عمل جراحی لابیاپلاستی شکل ظاهری و اندازه لابیاها را تغییر می دهد و ممکن است که این تغییرات بر روی لب بزرگ یا لب کوچک اندام تناسلی زن اعمال گردد . در این عمل جراحی قرینه سازی ناحیه تناسلی و کوچک کردن آن صورت می گیرد ، بنابراین نتیجه ای مطلوب حاصل خواهد شد .

نکات جراحی زیبایی لابیاپلاستی

قبل از جراحی لابیاپلاستی لازم است که یک سری نکات را در خصوص این عمل جراحی بدانید تا به درستی بتوانید در این مورد تصمیم گیری نمایید . بسیاری از خانم ها بر این باورند که با عمل خود ارضایی ، ناحیه تناسلی تغییر رنگ می دهد و تیره می شود ، اما این باور به طور کامل نادرست می باشد . زیرا تیرگی ناحیه تناسلی هیچ ارتباطی به خود ارضایی ندارد و مورد دوم اینکه اندازه ی لبهای کوچک تناسلی هیچ گونه ارتباطی به میل جنسی فرد نخواهد داشت .
همچنین بسیاری از بانوان از نامتقارن بودن لبهای تناسلی خود رنج می برند و احساس نگرانی می کنند . اما باید بدانید که نامتقارن بودن لبهای تناسلی یک امر بسیار شایع و رایج می باشد .

جراحی لابیاپلاستی به چه دلایلی انجام می شود ؟

  • کاهش تحریک کلیتوریس
  • دلایل بهداشتی
  • ایجاد ظاهر زیبا تر در ناحیه ی تناسلی
  • اصلاح نا متقارنی لبهای واژن
  • درد لبهای تناسلی به دلیل سایش به لباس زیر

اقدامات-بعد-از-جراحی-زیبایی-واژن
لابیاپلاستی بر میل جنسی خانم ها چه تاثیری دارد ؟

با توجه به بیانات جراح زیبایی زنان ، لابیپلاستی هیچ تاثیری بر میل جنسی خانم ها نخواهد داشت و علاوه بر این ، میل جنسی خانم ها با عمل جراحی لابیاپلاستی کاهش پیدا نمی کند .

افزایش میل جنسی پس از جراحی لابیاپلاستی

جراحی لابیاپلاستی باعث کشیدگی بافت های واژن می شود و در حقیقت این امر موجب جمع شدن بافت درونی واژن می گردد
و به طور قطعی نمی توان گفت که لابیاپلاستی باعث افزایش میل جنسی خانم ها می شود .

درباره نویسنده

پاسخ

2 × پنج =