جراحی لابیاپلاستی در زنان باردار

جراحی لابیاپلاستی در زنان باردار

لابیاپلاستی یکی از جراحی زیبایی واژن به شمار می رود که امروزه طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است . معمولا خانم هایی که

لابیاهای نامتقارن ، بزرگ و آویزان دارند ، با انجام عمل لابیاپلاستی ، دستگاه تناسلی آن ها ظاهری زیبا پیدا می کند و همچنین در رابطه جنسی آن ها تاثیر بسزایی خواهد داشت و علاوه بر این اعتماد به نفس آن ها افزایش پیدا می کند .

لابیاپلاستی از مزایای  بسیار زیادی برخوردار است . یکی از مهم ترین مزایای لابیاپلاستی که می توان به آن اشاره کرد ، کاهش سایز لابیاها و برداشتن بافت اضافه و چین خورده دستگاه تناسلی می باشد .

با انجام جراحی لابیاپلاستی ، زیبایی دستگاه تناسلی ظاهر می شود و همچنین لذت جنسی در برقراری رابطه بیشتر می شود و علت آن به خاطر برداشتن بافت های اضافه دستگاه تناسلی می باشد .

ایراداتی که لابیاهای بزرگ به وجود می آورند :

اعتماد به نفس فرد کاهش می یابد .

معاینه جهت لابیاپلاستی

تقارن در لابیاها از بین می رود .

در هنگام ادرار کردن ، مشکل ایجاد می شود .

در زمان پوشیدن لباس مشکل ایجاد می شود .

در حین مقاربت جنسی مشکل به وجود می آید .

جراحی لابیاپلاستی

جراح زیبایی زنان با توجه به مهارت و تجربه ای که در این زمینه دارند ، به افرادی که از داشتن لابیاهای بزرگ رنج می برند vتوصیه می کنند که لابیاهای آن ها به صورت

شکل برداشته شود .

در نتیجه لابیامینور ، اندازه ای طبیعی و نرمال پیدا می کند .

برای انجام جراحی لابیاپلاستی راه های دیگری نیز وجود دارد که با توجه به نیاز بیمار و پیشنهاد و نظر جراح زیبایی زنان از آن ها استفاده می شود .

جراحی لابیاپلاستی در خانم های باردار

جراح زیبایی زنان به خانم های باردار توصیه می کند که پس از دوران بارداری ، جراحی لابیاپلاستی را انجام دهند . یکی از سوالات رایجی که با مراجعه به مطب جراح زیبایی زنان مطرح می شود این است که آیا خانم های شیرده می توانند جراحی زیبایی واژن را انجام دهند یا خیر ؟

در پاسخ به این سوال باید گفت بله .

انجام جراحی زیبایی واژن برای خانم های شیرده بلامانع است .

مدت زمان بهبودی پس از جراحی لابیاپلاستی ، 21 روز می باشد . در این مدت زمان هرگونه زخم یا جراحت ایجاد شده به طور کامل بهبود می یابد و در نهایت نتیجه مطلوبی حاصل خواهد شد .

عوارض لابیاپلاستی

درباره نویسنده

پاسخ

4 + سه =