رفع افتادگی ناحیه تناسلی بانوان

رفع افتادگی ناحیه تناسلی بانوان

بسیاری از بانوان پس از سن 30 سالگی با افتادگی قسمت های درونی ناحیه تناسلی و افتادگی واژن رو به رو می شوند . با توجه به تحقیقات به دست آمده  90 درصد خانم های متاهل و 80 درصد خانم های مجرد با افتادگی واژن رو به رو هستند . علاوه بر این بسیاری از خانم ها پس از دوران بارداری دچار گشادی واژن می شوند و در نتیجه با کاهش قطر دیواره واژن ، علاوه بر اینکه حس اجزای سیستم عصبی  کاهش می یابد ، میل جنسی نیز کمتر می شود ، بنابراین فرد در هنگام نزدیکی احساس درد خواهد داشت و احتمال بروز کج خلقی و مشکلات روحی در خانم ها وجود دارد . اما امروزه به کمک روش جراحی می توان افتادگی واژن را درمان نمود و همچنین رضایت جنسی فرد را افزایش داد .

در برخی افراد در قسمت برجستگی ناحیه عانه ، چربی های اضافی تجمع می یابد که این مشکل توسط جراح زیبایی زنان و به کمک روش لیپوساکشن برطرف می شود . افرادی که اضافه وزن شدید دارند ، در ناحیه عانه دچار افتادگی شدید می شوند . همچنین لاغری و کاهش وزن از عوامل دیگری است که باعث افتادگی در ناحیه عانه می شود . در نتیجه جراح زیبایی زنان ، این پوست اضافه و افتادگی را به کمک برداشت پوست اضافه یا چربی ، و یا جراحی ناحیه مورد نظر انجام می دهد . بنابراین برای برطرف کردن این مشکل از جراحی لابیاپلاستی می توان کمک گرفت و قبل از انجام این عمل ، شخص حتما باید معاینه شود .
برش های ایجاد شده در افراد مختلف متفاوت می باشد و علاوه بر این به میزان افتادگی و شلی پوست بستگی دارد . افتادگی عانه در برخی افراد به کمک جراحی لیپوساکشن انجام می شود . یکی از نکات بسیار مهم این است که در صورت نیاز می توان از جراحی لابیاپلاستی و کوچک کردن لبیاماژور به طور همزمان کمک گرفت .

علل انجام جراحی لابیاپلاستی

  • زیبا کردن ظاهر واژن
  • ایجاد تقارن در لابیاها
  • افرادی که در هنگام پوشیدن لباس های تنگ و یا دوچرخه سواری در قسمت لابیاها احساس درد دارند
  • کاهش تحریکات کلیتوریس

    به طور کلی به کمک روش های مختلف جراحی زیبایی زنان می توان تمامی قسمت های درونی را اصلاح کرد . بنابراین با استفاده از این روش ها می توان میل جنسی و رضایتمندی روابط زناشویی را افزایش داد .

 

درباره نویسنده

پاسخ

دو × پنج =