روشهای سفید کردن واژن

سفید کردن واژن

لابیاپلاستی | سفید کردن واژن

سفیدکردن واژن از جراحی زیبایی زنان به شمار می رود که در میان خانم ها طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است . با استفاده از روش سفیدکردن واژن ، تیرگی پوست در ناحیه تناسلی از بین می رود . روش سفیدکردن واژن علاوه بر اینکه اعتماد به نفس فرد را افزایش می دهد ، زیبایی ناحیه تناسلی را ایجاد می کند .

دلایل تیرگی واژن

تیرگی و سیاهی واژن در برخی افراد کاملا طبیعی است و جای هیچگونه نگرانی وجود ندارد و در برخی ممکن است که این تیرگی از بدو تولد وجود داشته باشد .
در این قسمت عواملی که باعث ایجاد تیرگی واژن می شوند عبارت اند از :

تهویه هوا

ناحیه تناسلی در برخی افراد به دلیل پوشیده شدن و عدم رسیدن جریان هوا سبب تیرگی ناحیه واژن می شود .

پوشیدن لباس های زیر تنگ و چسبان

توصیه می شود که از لباس های زیر گشاد و نخی استفاده نمایید . زیرا پوشیدن لباس های تنگ از رسیدن جریان هوا به ناحیه واژن جلوگیری می کند . در نتیجه این امر باعث تیره شدن پوست واژن می شود .

سفید کردن واژن
مرطوب بودن واژن

ناحیه واژن دارای یک پوششی می باشد که در فصل تابستان و بعد از اجابت مزاج از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد که موجب تیرگی واژن می شود .
افزایش سن
هورمون های فرد با بالارفتن سن با تغییراتی رو به رو می شود که این حالت یکی از پیامدهای تیرگی واژن می باشد .
ساییده شدن واژن بر اثر عواملی مانند دوچرخه سواری

مسائل ژنتیکی

در برخی افراد تیرگی ناحیه واژن بر اثر مسائل ژنتیکی نمایان می شود و چنین حالتی در افراد دیگر خانواده نیز مشاهده می شود .

بارداری

بارداری یکی دیگر از عوامل ایجاد تیرگی واژن می باشد . زیرا در این دوران بدن با تغییرات هورمونی رو به رو می شود که تاثیر بسیار زیادی بر ناحیه تناسلی و ظاهر آن خواهد داشت .

سفید کردن واژن

سفید کردن واژن یکی از روش های برطرف کردن تیرگی واژن می باشد . این روش با استفاده از لیزر انجام می گیرد . همچنین طبق تحقیقات و بررسی های انجام گرفته شده ، ماندگاری سفید کردن واژن با روش لیزر حدود 70 درصد تخمین زده شده است .
جراح زیبایی زنان پس از سفید کردن واژن داروهایی را برای دریافت نتیجه بهتر تجویز می نماید که توصیه می شود به موقع از آن استفاده نمایید .

درباره نویسنده

پاسخ

دوازده + 6 =