سفید شدن واژن

سفید کردن واژن

سفیدکردن واژن تکنیکی نوین است که امروزه طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است و مورد استقبال خانم ها قرار گرفته است .
امروزه بسیاری از خانم ها به نقاطی از بدن خود مانند  روشن شدن و جوانسازی ناحیه ژنیتال خود توجه بسیار زیادی دارند . در نتیجه به آن ها توصیه می شود که از تکنولوژی روز دنیا مانند پیلینگ شیمیایی و لیزر جهت جوانسازی و روشن کردن واژن استفاده کنند .

سفید کردن واژن
سفید کردن واژن توسط لیزر مونالیزا انجام می گیرد . همچنین لیزرمونالیزا واژن را به میزان 60 درصد بیشتر از حد طبیعی روشن می کند . در نتیجه به راحتی می توان جراحی زیبایی واژن و لابیاپلاستی را توسط لیزر مونالیزا انجام داد .
در صورتی که عمل سفید کردن واژن توسط لیزر انجام بگیرد ، پوست بهتر و روشن تری خواهید داشت . جراح زیبایی زنان پس از انجام این روش ، داروهایی را برای بیمار تجویز می کنند که تاثیر بسیار زیادی در سفید شدن واژن خواهد داشت . همچنین با مصرف این داروهای تجویز شده ، ماندگاری سفید کردن واژن افزایش می یابد .
لیزر مونالیزا تاچ  از ماندگاری بسیار بالایی برخوردار است و مانند لیزر موهای زائد نیست که شخص بخواهد ماهانه و مجدد از آن استفاده نماید .
لیزر مونالیزا تاچ یک روش غیرتهاجمی است و پس از عمل ، نتایج بسیار خوبی را به همراه دارد . در این روش دوران نقاهتی برای فرد وجود ندارد و در نهایت بیمار با هیچ عوارض و خطری رو به رو نمی شود .

روشن کردن واژن با لیزر چه مزایایی دارد ؟

  •     بدون درد
  • بدون خونریزی
  • ماندگاری بالا
  • انجام در کمترین زمان
  • عدم نیاز به بستری شدن

لیزر واژینال یکی از روش های جدید برای جوانسازی واژن به شمار می رود . عواملی که باعث تغییر در ناحیه تناسلی بانوان می شود عبارت است از : افزایش سن ، یائسگی .
کاهش میزان تولید استروژن در بدن خانم ها ، تاثیر بسیار زیادی در دستگاه تناسلی ایجاد خواهد کرد . همچنین بانوانی که بیشتر از 40 سال سن دارند ، آتروفی دستگاه تناسلی به شدت افزایش پیدا می کند ، در نتیجه این مسائل زندگی زناشویی فرد را تحت تاثیر قرار می دهد و هیچ لذتی از رابطه جنسی نمی برد . از مهمترین دلایل این مشکل می توان به کاهش یافتن خاصیت کشسانی طبیعی و جریان خون دیواره واژن اشاره کرد .

 

درباره نویسنده

پاسخ

3 × 3 =