سفید کردن واژن

سفید کردن واژن :

سفید کردن واژن با لیزر یکی از خدماتی است که در کلینیک زیبایی انجام می شود ، سفید کردن واژن امروزه با لیزر طرفداران زیادی پیدا کرده است ، در این بخش به بیان آن می پردازیم :

مراحل سفید کرده واژن با لیزر :

  • سفید کردن واژن با لیزر بسیار کوتاه و ساده است ، دستگاه تناسلی زنان را در زمان کمتر از یک ساعت بدون درد و خونریزی می توان انجام داد ، در ذیل به بیان مراحل آن می پردازیم :
  • 72 ساعت قبل از جوانسازی و سفید کردن واژن شخص نباید هیچ گونه شیو یا برنزه کردنی در نواحی اطراف واژن و یا مقعد انجام دهد .
  •  قبل از شروع کار جراح زیبایی زنان با استفاده از لوسیون ضدباکتریایی جهت پیشگیری از عفونت در ناحیه دستگاه تناسلی استفاده می نماید .

سفید-کردن-واژن

  • در برخی از مواقع که بیمار بسیار حساس است از کرم های بی حسی موضعی و یا تزریق جهت بی حسی موضعی استفاده می نماید، انجام این کار جهت پیشگیری از سوزش و یا درد می باشد ، البته لازم به ذکر است درد سفید کردن واژن با لیزر بسیار اندک می باشد .
  • تابیدن لیزر به ناحیه تناسلی و اطراف واژن و مقعد تابیده می شود ، با استفاده از لیزر می توان لایه های تیره را به آسانی حذف نمود و در کمترین زمان بدون خونریزی سفید کردن واژن را ایجاد نمود .

با بهره گیری از تکنولوژی جدید لیزر مونالیزا تاچ می توان سفید کردن واژن را به آسانی و در کمترین زمان ممکن ایجاد نمود .

نکته و مزیت سفید کردن واژن این است که شخص پس از سفید کردن واژن با لیزر می تواند در مدت کوتاهی علاوه بر سفید کردن واژن به آسانی به انجام کارهای روزانه خود بپردازد .

سایر خدمات ما

درباره نویسنده

پاسخ

هفت − دو =