سوالات متداول عمل زیبایی واژن

سوالات متداول جراحی زیبایی واژن

جراحی زیبایی واژن و لابیاپلاستی ، امروزه طرفداران بسیار زیادی در بین خانم ها پیدا کرده است . همچنین لابیاپلاستی در کشورهای اروپایی و آمریکا طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است که از آن ، جهت جوانسازی و زیبایی واژن استفاده می کنند .
سوالات متداول جراحی زیبایی واژن در این مقاله برای شما عزیران مطرح شده است .

دوران نقاهت پس از جراحی زیبایی واژن چقدر می باشد ؟

دوران نقاهت پس از جراحی زیبایی واژن با توجه به نوع جراحی متفاوت می باشد . پس از عمل جراحی ، بیمار می تواند فعالیت های روزانه خود را ادامه دهد و دیگر به استراحت طولانی مدت نیازی ندارد . همچنین پس از بهبودی کامل زخم ها ، فرد می تواند مقاربت جنسی داشته باشد .

سوالات متداول عمل زیبایی واژنآیا جراحی زیبایی واژن و لابیاپلاستی در هنگام شیردهی و بارداری انجام می گیرد ؟

بسیاری از متخصصان و جراحان زیبایی زنان توصیه می کنند که جراحی زیبایی واژن پس از دوران بارداری انجام بگیرد .
انجام  جراحی زیبایی واژن در دوران شیردهی هیچگونه مشکلی ندارد و در نتیجه مادران شیرده می توانند این عمل جراحی را انجام دهند .

تنگ کردن واژن را چه مدت پس از بارداری می توان انجام داد ؟

بنابر توصیه جراح زیبایی زنان ، تنگ کردن واژن را می توان سه ماه پس از زمان بارداری انجام داد . بنابراین جراح زیبایی زنان با بهترین وجدیدترین روش های روز دنیا جراحی زیبایی واژن را انجام می دهند .

آیا احساس درد در زمان مقاربت جنسی برطرف می شود ؟

در پاسخ به این سوال باید گفت بله . درد در زمان مقاربت جنسی از بین می رود . علت درد در حین مقاربت جنسی توسط جراح زیبایی زنان بررسی می شود و با استفاده از روش ها و تکنیک های مختلف ، این مشکل درمان می شود .

آیا گشادی واژن برطرف می شود ؟ به چه دلیل گشادی واژن اتفاق می افتد ؟

گشادی واژن به دلایل گوناگونی به وجود می آید . دلایل دیگری مانند افزایش سن ، کاهش وزن زیاد ، ژنتیک باعث گشادی واژن می شود . برای درمان گشادی واژن ، استفاده از لیزر مونالیزا و یا نخ های واژِینال بهترین انتخاب می باشد که توسط جراح زیبایی زنان انجام می شود .

کاربردهای دیگر لابیاپلاستی

  • ایجاد تقارن در لبهای کوچک
  • محدود کردن تحریکات بخش کلیتوریس
  • زیبایی دستگاه تناسلی زنان
  • رفع بدفرمی و چروک های لابیا ها

 

درباره نویسنده

پاسخ

ده + 10 =