قیمت هر جلسه لیزر فرکشنال

قیمت هر جلسه لیزر فرکشنال

لیزر فرکشنال یکی از روش های جوانسازی پوست به شمار می رود . از طرفی به دلیل این که این روش دارای ویژگی و مزایای بسیار زیادی می باشد ، طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است .

خصوصیات لیزر فرکشنال

  • قابلیت تنظیم
  • انجام روش های ترکیبی برای بهبودی موثر تر
  • جلوگیری از هر گونه صدمه به لایه اپیدرم
  • مناسب برای پوست ها ی متفاوت
  • مناسب برای ناحیه های مختلف مانند صورت و پلک ها ی بالا و پایین
  • زمان انجام آن کوتاه است .

قیمت هر جلسه لیزر فرکشنال

لیزر فرکشنال کاربردهای گوناگونی دارد . به طور مثال بهتر است بدانید که هزینه این روش برای فردی که برای درمان جای جوش استفاده کرده است با کسی که به منظور جوانسازی پوست اقدام کرده است کاملا متفاوت می باشد .

قیمت هر جلسه لیزر فرکشنالدرمان چین و چروک های صورت ، یکی از مهم ترین مزایای لیزر فرکشنال می باشد که چین و چروک های صورت را از بین می برد و در نتیجه باعث تقویت عضلات صورت می شود . با استفاده از لیزر فرکشنال می توان چروک های دور چشم یا زیر چشم را از بین برد . نتیجه لیزر فرکشنال پس از یک ماه به طور قابل ملاحظه ای ظاهر می شود .

یکی از مشکلاتی که بیشتر افراد با آن رو به رو می شوند ، ماندن جای جوش و یا جوشگاه ها بر روی سطح پوست می باشد که زیبایی فرد را تحت تاثیر قرار می دهد .  یکی از کاربردهای مهم لیزر آر اف که می توان به آن اشاره کرد ، درمان اسکارهای آکنه می باشد . در این روش به پوست ضربه وارد می شود تا لایه های از بین رفته و بافت تخریب شده ی پوست به طور مجدد ظاهر شوند .
از این روش می توان برای درمان تعریق بیش از حد در ناحیه زیر بغل استفاده کرد که مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است . طبق تحقیقات انجام گرفته شده ماندگاری این روش طولانی می باشد و تا زمان های طولانی شاهد کاهش میزان تعریق خواهید بود .

با استفاده از لیزر آراف یا فرکشنال می توان تمامی ترک های پوستی یا استریا ناشی از حاملگی و چاق یا لاغر شدن را برطرف کرد .

درباره نویسنده

پاسخ

12 + دو =