لابیاپلاستی همزمان با تنگ کردن واژن

لابیاپلاستی همزمان با تنگ کردن واژن

تنگ کردن واژن یکی از روش هایی است که معمولا با بی حسی موضعی صورت می گیرد . اما در برخی موارد اگر نیاز باشد ، پزشک برای تنگ کردن واژن از بی هوشی عمومی استفاده می نماید .
برخی از بیماران از باقی ماندن جای بخیه بر روی پوست خود هراس دارند . برای عدم ایجاد بخیه ، توصیه می شود که برای تنگ کردن واژن از بی هوشی عمومی استفاده شود .
بنابراین در صورتی که از بخیه استفاده نشود توصیه می شود که از لیزر واژینوپلاستی برای تنگ کردن واژن استفاده شود .
بنابراین در صورتی که برای تنگ کردن واژن از لیزر استفاده شود ، ریکاوری بیمار کم تر از 48 ساعت می باشد .

در صورتی که فرد بر اثر داشتن زایمان های طبیعی متعدد دچار گشادی واژن شده باشد ، با استفاده از تنگ کردن واژن می توان این مساله را درمان نمود . اما در صورتی که این گشادی بیش از حد باشد ، توصیه می شود که برای بار اول عمل جراحی را انجام دهید .

آیا می توان تنگ کردن واژن و لابیاپلاستی را به طور همزمان انجام داد ؟

در برخی موارد علاوه بر اینکه در لابیاها افتادگی وجود دارد فرد نیز با گشادی واژن رو به رو می باشد . این مشکلات نیز در رابطه جنسی طرفین تاثیر بسیار زیادی می گذارد . برخی از مراجعین عمل لابیاپلاستی را به طور همزمان با تنگ کردن واژن انجام می دهند .
بنابراین با توجه به بیانات جراح زیبایی زنان ، می توان عمل لابیاپلاستی را به طور همزمان با تنگ کردن واژن انجام داد.

مدت زمان بهبودی پس از لابیاپلاستی پس از جراحی لابیاپلاستی ، ناحیه مورد نظر به مدت 21 روز برای ترمیم زمان می برد . به طور کلی ایجاد زخم پس از جراحی ، به این مدت زمان لازم است تا بهیودی به طور کامل حاصل شود داروهای کاهش ورم پس از لابیاپلاستی جراح زیبایی زنان پس از جراحی لابیاپلاستی ، داروهایی را برای کاهش درد و ورم تجویز می کند تا ظاهر زخم ها تغییر کند .

درباره نویسنده

پاسخ

20 − 11 =