لیزر مونالیزا چیست و چه اثراتی دارد ؟

لیزر مونالیزا چیست و چه اثراتی دارد ؟

لیزر مونالیزاتاچ یکی از روش های جوان سازی واژن می باشد که می توان به آن اشاره کرد . همچنین لیزر مونالیزاتاچ یکی از تکنولوژی های بی نظیر دنیا محسوب می شود که در کمترین زمان ممکن ، نتایج مطلوبی را برای فرد به دنبال دارد .  لیزر مونالیزا تاچ مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا می باشد که به ‌منظور تحریک کلاژن‌سازی به کار برده می شود .

لیزر مونالیزاتاچ باعث درمان مشکلاتی که در اثر افزایش سن ، زایمان های متعدد و دوران یائسگی ایجاد می شوند مانند بدشکلی ناحیه تناسلی و خارش واژن می شود.

باید گفت که تمامی موارد فوق در عدم لذت رابطه جنسی تاثیر بسیار زیادی دارد .

لیزر-مونالیزاجوانسازی با لیزر مونالیزا تاچ

لیزر مونالیزا تاچ به منظور تحریک کلاژن‌سازی به کار برده می شود و با برخورد اشعه لیزر به بافت واژن ، آن را به طور طبیعی بازسازی می کند . امروزه استفاده از لیزر مونالیزاتاچ درمیان خانم ها بسیار رایج شده است که همچنین برای درمان خشکی و رنگ پریدگی مخاط واژن به کار برده می شود .

در اثر برخورد اشعه لیزر به قسمت مورد نظر ، بافت واژن جمع می شود و موجب تحریک تولید فیبروبلاست ها می گردد . در نتیجه با تولید کلاژن ، مشکلات خشکی واژن از بین می رود .

لیزر مونالیزاتاچ در چه مواردی کاربرد دارد ؟

  • درمان خشکی واژن و رنگ پریدگی مخاط واژن
  • درمان افتادگی رحم
  • رفع سوزش و خارش واژن
  • کوچک کردن اندازه لابیا
  • رفع علایم یائسگی
  • درمان نمودن بی اختیاری ادرار و تکرر در ادرار

استفاده از لیزر مونالیزاتاچ برای چه کسانی توصیه می شود ؟

استفاده از لیزر مونالیزا تاچ برای خانم هایی که از مشکل خشکی واژن ناراضی هستند و این وضعیت در برقراری روابط جنسی آن ها تاثیر گذار است گزینه بسیار مناسبی است . این روش یک روش کم تهاجم و ایمن می باشد که در سریعترین مدت زمان ، نتیجه دلخواه را برای فرد مهیا می کنند . همچنین استفاده از دستگاه لیزر مونالیزاتاچ در دوران یائسگی بسیار مناسب می باشد .

 

استفاده از لیزر مونالیزاتاچ برای چه کسانی توصیه نمی شود ؟

استفاده از این روش برای بیمارانی که بیماری های جدی موضعی یا سیستمیک دارند ، توصیه نمی شود . معمولا تمامی افرادی که در دوران یائسگی بخواهند از این روش استفاده کنند بهتر است که قبل از این کار با پزشک متخصص مشورت کنند .

درباره نویسنده

پاسخ

چهار × سه =