لیزر مونالیزا

لیزر مونالیزا از بهترین لیزرهای زیبایی دنیا محسوب می شود. که از درمان های زیبایی واژن می باشد ، بعد از مطالعه و تحقیق دانشمندان و گرفتن تاییدیه های بین المللی ، این روش درمانی در معروفترین و بهترین مراکز زیبایی  و توسط گروه پزشکان  سورنا انجام می شود تا بهترین خدمات زیبایی را به شما عزیزان ارائه بدهند.

موارد استفاده از لیزر مونالیزا

 • برطرف کننده سوزش و خارش
 • مستحکم کردن پوست و مقاومت بافت
 • رفع مشکلات و دردهای مقاربتی
 • درمان بی اختیاری ادرار
 • تمیزکردن پوست
 • متوازن کردن لابیا

 

چگونگی عملکرد دستگاه لیزر مونالیزا

وقتی که با  لیزر مونالیزا  CO2 کار می کنند، اسکنر را روی دیواره های آلت تناسلی می کشند . پوست کمی قرمز و حساس می شود. که این برای تحریک کلاژن های زیر پوست لازم است . انجام لیزر مونالیزا کاملا بدون درد و خون ریزی انجام می شود. و قادر به ترمیم قسمت های خروج ادرار نیز می باشد . با استفاده از لیزر مونالیزا فرایند تولید کلاژن های تازه پوستی آغاز می شود، ولی تحریک تولید کولاژن تازه  و بازسازی بیشتر واژن را می توان حتی  همان روز اول مشاهده کرد.

 

افراد مناسب برای انجام لیزر مونالیزا

این روش درمانی برای تمامی خانم هایی که از شلی و بد رنگی آلت تناسلی خود رنج می برند مناسب است و همچنین برای خانم های که در اثر زایمان های پی در پی دچار افتادگی پوست واژن شده اند قابل انجام می باشد . لیزر مونالیزا یک روش مناسب برای کسانی است که به دنبال استفاده از روش های درمانی بدون جراحی می باشد. در کل تمامی خانم های که شرایط سلامتی نرمالی دارند می توانند از این روش استفاده کنند . و از زیبایی بدن خود لذت ببرند . گروه پزشکان سورنا این اطمینان را به شما می دهند که با انجام این لیزر به نتیجه دلخواه خود خواهید رسید.

لیزر-مونالیزا

کسانی که نباید لیزر مونالیزا انجام بدهند!

 • افراد دارای بیماری های پوستی در ناحیه واژن
 • کسانی حساسیت های شدید پوستی دارند
 • کسانی که مبتلا به اختلالات امنیت سیستم بدن هستن.
 • بیماران مبتلا به سرطان پوست

 

مراقبت های بعد از لیزر مونالیزا

بیشتر خانم ها پس از انجام لیزر کمی احساس  سوزش  را در ناحیه واژن خود احساس می کنند. این نشانه ها معمولاً در طول چند روز نخست بعد از لیزر دیده می شود. بیشتر خانم ها می گویند ما بعد از چند ساعت به فعالیت های روزانه خود برگشته ایم

ولی با این حال بهتر است مراقبت های لازم انجام شود مثلا

 • از حمام کردن تا 2 روز بپرهیزید
 • تا 3 روز روابط جنسی نداشته باشید
 • دستورات پزشک را به خوبی رعایت کنید

 

 از این روش برای درمان شل شدن واژن هم استفاده می شود؟

اصطلاح «شل شدن واژن یا سستی واژن» اشاره به شرایطی دارد که در آن قطر دهانه واژن افزایش پیدا می کند. این شرایط اغلب در نتیجه رویدادهای طبیعی یا جراحت های وارد شده همچون به دنیا آوردن بچه یا شل شدن بافت واژن به خاطر فرآیند افزایش سن در افراد مشاهده می شود. در این موارد، مهم است که دلیل شل شدن واژن مشخص شده و وضعیت واژن و غشای مخاطی آن مورد بررسی قرار گیرد. به هر حال، روش درمانی لیزر مونالیزا با استفاده از گاز CO2 امکان درمان شل شدن واژن به خاطر از بین رفتن سفتی بافت غشای آن را نیز دارد.

 

عوارض لیزر مونالیزا چه می باشد

لیزر مونالیزا بسیار بی خطر و کم ضرر است . بیمار بعد از انجام  لیزر می تواند به منزل بازگردد. کمی قرمزی و التهاب یا ورم در قسمت واژن ایجاد می شود. به هر حال بیشتر نشانه های دیده شده به سرعت برطرف شده اند.

 

 تعداد جلسات مورد نیاز درمان با لیزر مونالیزا

تعداد درمان های مورد نیاز بستگی به شرایط بدن بیمار دارد . پزشکان  معمولاً 1 تا 3 جلسه درمانی را با فواصل 1 ماه و نیم تا 3 ماه به بیماران توصیه می شود. که در ادامه 1 جلسه درمانی سالانه برای تمدید اثرات لیزر به بیمار توصیه می شود. در هر حالت، تعداد جلسات درمان با توجه به نظر متخصص زنان شما و پس از معاینات دقیق برای بررسی و پیشنهاد بهترین برنامه درمانی به شما پیشنهاد می شود.

 

ماندگاری لیزر مونالیزا تا چه مدتی می باشد

نتایج این روش درمانی بلافاصله پس از اولین جلسه درمانی قابل مشاهده است و در طول ماه های بعد از درمان افزایش پیدا می کند. فرآیند تجدید ساختار در این حالت 40 تا 60 روز دوام دارد و پس از آن توصیه می شود جلسه درمانی مجدداً تکرار شود.

 

 استفاده از مواد بی حسی در لیزر مونالیزا

در این روش هیچ گونه احتیاجی به استفاده از مواد بی حس کننده نیست. با این وجود در صورت درخواست بیمار می توان از کرم های بی حس کننده برای وی استفاده کرد.

 

طول مدت درمان و ریکاوری پس از آن

این درمان در طول چند دقیقه در کلینیک رز کامل می شود و نیازمند استفاده از مواد بی حسی یا مدت زمان برای ریکاوری نیست.

 

چه زمان پس از درمان می توان مقاربت جنسی را شروع کرد؟

معمولاً پیشنهاد می شود برای 3 تا 4 روز قبل از بازگشت به فعالیت های عادی آمیزش جنسی به ناحیه واژن استراحت داده شود. در هر حالت، این مدت بستگی به نظر پزشک شما و شرایط درمانی بیمار دارد و پزشک می تواند راهنمایی های دقیق تری را بر اساس نتایج درمان در اختیار شما قرار دهد.

 

نتایج گزارش شده از لیزر مونالیزا

با استفاده از این روش درمانی بافت مخاطی واژن بهتر تغذیه شده و هیدراته می شود و بافت پوششی آن ضخیم تر، سفت تر (محکم تر شدن واژن) و انعطاف پذیر تر می شود. این روش همچنین سطح پی هاش (PH) مناسب را برای واژن ایجاد می کند و به این ترتیب می تواند یک محافظ طبیعی برای واژن ایجاد کرده و ریسک ایجاد عفونت را کاهش دهد. این روش درمانی به نسبت ساده فقط به چند دقیقه زمان نیاز دارد و بدون درد و عوارض جانبی است و در نهایت می تواند بافت واژن را به حالت محکم و انعطاف پذیر قبلی آن بر گردانده و تاثیرات مثبت بر کیفیت زندگی و روابط انسانی داشته باشد.