مشاوره قبل از جراحی شکم

مشاوره قبل از جراحی شکم

عمل جراحی زیبایی شکم یا آبدومینوپلاستی یکی از جراحی های زیبایی می باشد که در این عمل بافت چربی اضافه  و پوست مربوط به آن و همچنین قسمت های شل شده برطرف می شوند و در نتیجه عضلات دیواره شکم محکم و سفت می شوند . بهتر است بدانید که با استفاده از جراحی زیبایی شکم می توانید قسمت کشیدگی در ناحیه زیر شکم را از بین ببرید

پس از تصمیم به جراحی زیبایی شکم  ، اولین قدم انتخاب جراح مناسب و انتخاب متخصص در کلینیک زیبایی معتبر می باشد که دارای بورد تخصصی بوده و بیمار بتواند به راحتی با او ارتباط برقرار کند .

در جلساتی که بیمار به پزشک خود مراجعه می کند می تواند با جراح خود گفت و گو کند و  ممکن است  آن چه در ذهن خود تصور می کنید با آن چه  در واقعیت  اتفاق می افتد متفاوت باشد و این اطلاعات را  جراح در اختیار شما قرار می دهد . یک جراح  خوب  بیمار را  از  نتیجه واقع گرایانه  مطلع ساخته  و یک روش درمانی مطلوب را در اختیار شما قرار می دهد .

بیمار در این جلسه می بایست از جراحی گذشته خود  یا عمل سزارین خود در این نواحی  ، جراح را اگاه ساخته  و سابقه بیمار بررسی شود .

جراح ، شکم شما را در این جلسه به دقت معاینه می کند  تا معلوم شود که پوست شکم شما  دارای چه کیفیتی می باشد  و مقدار  چربی هایی که در ناحیه شکم و پهلو انباشته شده است تا چه اندازه می باشد .

جراح از طریق معاینه مشخص می کند  که قوام عضلات زیر شکم  چقدر می باشد .

در صورتی که نیاز باشد جراح برای تشخیص حجم چربی ها  برای شما فتوگرافی تجویز می کند .

در آخر  درباره اقداماتی که باید قبل از جراحی زیبایی شکم  تا جراحی داشته باشید    جراح با شما صحبت می کند تا با مشکلی رو به رو نشوید .

عوارض و خطرات

در ارتباط با جراحی زیبایی شکم  ، عوارض جدی به ندرت مشاهده می شود  و نتیجه موفقیت آمیز در این عمل جراحی بسیار بالاست

در صورتی نرخ عوارض جراحی شکم  پایین می باشد که  یک جراح پلاستیک مجرب در یک مرکز درمانی مجهز این جراحی را انجام دهد

به طور کلی  تمامی انواع عمل های جراحی  دارای خطرات خاصی می باشند

بعضی از عوارض بالقوه  به صورت زیر می باشد :

  • ایجاد تغییرات در حساسیت پوست
  • واکنش آلرژیک
  • واکنش معکوس به داروی بی هوشی
  • باقی ماندن جای زخم

درباره نویسنده

پاسخ

10 − نه =