مشکلات جنسی پس از زایمان

مشکلات جنسی پس از زایمان

برخی از خانم ها بعد از زایمان با مشکلات و اختلالات جنسی رو به رو می شوند . در این مقاله سعی بر این است یکی از مهم ترین مسائلی که خانم ها برای درمان گشادی واژن انجام می دهند و دوم این که تنگ کردن واژن به چه صورت توسط جراح زیبایی زنان انجام می گیرد .

بیشتر بانوان بعد از زایمان از نظر روحی با مشکلاتی رو به رو می شوند . یکی از مهم ترین مسائل که می توان به آن اشاره داشت این است که فرد آمادگی برای برقراری رابطه جنسی را از لحاظ فیزیولوژیکی داشته باشد . در صورتی که پرینه پاره شود ، فرد بعد از زایمان نه تنها از نزدیکی با شریک جنسی خود خجالت می کشد بلکه میل جنسی او نیز کاهش می یابد .

درمان گشادی واژن

تکنیک های مختلفی برای درمان گشادی واژن وجود دارد . تنگ کردن واژن با نخ یکی از تکنیک های درمان گشادی واژن می باشد .

مشکلات رابطه جنسی بعد از زایمانپرینورافی (عمل تنگ کردن واژن)

در این عمل جراحی ، قسمت خارجی واژن ترمیم می شود و در نتیجه قسمت در قسمت داخلی واژن ، دیواره های پشتی واژن به یکدیگر نزدیک می شوند .
در این جراحی در بخش خارجی واژن ترمیم زیبایی انجام می شود و در بخش داخلی واژن نزدیک شدن دیواره پشتی واژن انجام می شود .

پس از زایمان طبیعی می توان جراحی زیبایی واژن (تنگ کردن واژن ) را انجام داد ، تنگ کردن واژن با چند روش انجام می شود بسته به نیاز بیمار و میزان گشادی واژن روش انتخابی برای تنگ کردن واژن متفاوت است .
معمولا بانوان با افزایش سن علاوه بر این که پوست و عضلات آن ها با تغییراتی رو به رو می شود ، واژن آن ها نیز حالت شلی و افتادگی پیدا می کند .
چنین وضعیتی علاوه بر این که برای فرد مشکلاتی مانند عدم تمایل به رابطه وآمیزش جنسی ایجاد می نماید ، باعث شلی و افتادگی رحم نیز می شود .
شلی و افتادگی رحم بر اثر عواملی مانند تومورهای لگنی
بالا رفتن سن
چاقی و اضافه وزن
سرفه های مزمن
یبوست های پیوسته

ایجاد می شود .

درباره نویسنده

پاسخ

13 + هفده =