هزینه تنگ کردن واژن با لیزر

تنگ کردن مهبل (واژن)

تنگ کردن واژن را در این مقاله برای شما بانوان عزیز توضیح خواهیم داد تا اطلاعات و آگاهی های بیشتری در این زمسنه کسب نمایید . معمولا بیشتر بانوان بر اثر عوامل مختلفی مانند داشتن زایمان های طبیعی متعدد ، افزایش سن با افتادگی و کشیدگی واژن رو به رو می شوند . این حالت بروز بی اختیاری ادرار را برای فرد به دنبال خواهد داشت . این افراد بر اثر بروز کوچکترین مواردی مانند خندیدن ، عطسه و یا قلقلک دچار نشت ادرار می گردند .
بی اختیاری ادرار در زنان بسیار آزاردهنده است ،خوشبختانه با پیشرفت های که در علم پزشکی رخ داده است ، می توان درمان بی اختیاری ادرار را در زمان کمی انجام داد .
دوران بارداری یکی از دورانی است که خانم ها را به خصوص در رفتارهای جنسی با تغییرات بسیار زیادی رو به رو می کند .
بروز چنین وضعیتی علاوه بر این که زندگی زوجین را تحت تاثیر قرار دهد باعث می شود که زوجین با مشکلات بسیار زیادی برخورد کنند .

بهترین نوع روش تنگ کردن واژن

بانوانی که با شلی واژن رو به رو می باشند در ارگاسم آن ها تاثیر بسیار زیادی خواهد گذاشت و این امر باعث می شود که بانوان از عدم رسیدن به ارگاسم رنج ببرند . در این قسمت به مهم ترین دلایل شلی واژن اشاره شده است که این موارد عبارت اند از :

  •   زایمان های سخت
  • زایمان های طبیعی متعدد
  • چند قلوزایی
  • روش های تسهیل کننده زایمان طبیعی
  • استفاده از فورسپس

روش های تنگ کردن واژن

– تنگ کردن واژن با لیزر
تنگ کردن واژن با نخ
– تنگ کردن واژن با جراحی

تنگ کردن واژن با استفاده از لیزر

شلی واژن در دختران باکره ای که تا به حال زایمانی نداشته اند ممکن است که وجود داشته باشد و یکی از عامل این مشکل ژنتیک می باشد که باعث شده است که این دسته از افراد با شلی واژن رو به رو شوند .
بنابراین برای درمان شلی واژن می توان از واژینوپلاستی یا همان عمل تنگ کردن واژن استفاده کرد . بنابراین با انجام این عمل ، عضلات واژن سفت تر شده و در نتیجه انقباض عضلات بیشتر خواهد شد . تنگ کردن واژن با لیزر باعث می شود ، شخص در مدت زمان کمی بدون درد و خونریزی به آسانی به درمان گشادی واژن بپردازد .

درباره نویسنده

پاسخ

17 + 2 =