هزینه لیزر واژینال

هزینه لیزر واژینال

لیزر مونالیزا تاچ تغییراتی در واژن اعمال می کند . در اثر برخورد امواج لیزر به دیواره واژن ، جوانسازی واژن صورت می گیرد  جراحی زیبایی واژن به منظور تنگ کردن واژن ، لابیاپلاستی ، سفید کردن واژن انجام می گیرد . لیزر مونالیزا تاچ در حوزه زیبایی زنان انقلابی عظیم به پا کرده است . لیزر مونالیزا تاچ باعث جوانسازی بافت های سطحی و بافت های عمیق واژن می شود . از طرفی بافت واژن بانوان بر اثر عواملی مانند گذشت زمان ، داشتن زایمان های طبیعی متعدد ، افزایش سن دچار تغییراتی می شود .

تغییراتی که در واژن ایجاد می شود باعث بروز مشکلاتی مانند شل شدن واژن ، گشادی واژن ، از بین رفتن سفتی واژن . درنتیجه تمامی این مشکلات در زندگی زناشویی تاثیر منفی خواهد گذاشت و همچنین ممکن است که زوجین با مکشلاتی رو به رو شوند .
جراح زیبایی واژن به منظور رفع گشادی واژن از تکنیک های مختلفی استفاده می نماید . تکنیک هایی مانند  تنگ کردن واژن با لیزر ، نظیر تنگ کردن واژن با نخ  ، تنگ کردن واژن با وین باکس . با توجه به توصیه ها و پیشنهادات جراح زیبایی زنان ، گشادی واژن باید هر چه سریعتر درمان شود و دقت در انتخاب یک جراح متخصص و متبحر از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد .

لیزر-مونالیزا
لیزر واژینال

لیزر واژن علاوه بر اینکه در جوانسازی واژن موفقیت های بسیار زیادی داشته است ، در سفید کردن واژن و همچنین ایجاد تقارن در لابیاها موفقیت های بسیار زیادی داشته است .

عوارض تنگ کردن واژن

یکی از سوالات رایجی که از جراح زیبایی زنان پرسیده می شود این است که جراحی زیبایی واژن دارای عوارض می باشد یا خیر ؟
جراحی زیبایی واژن حتما باید توسط یک پزشک متخصص و متبحر انجام شود که در این زمینه از هنر و خلاقیت بسیار زیادی برخوردار باشد . زیرا واژن از ظرافت و حساسیت خاصی برخوردار می باشد . در این صورت لازم است که برش های ایجاد شده در جراحی زیبایی واژن با دقت و تمرکز صورت بگیرد تا هیچگونه آسیبی به قسمت های عصبی این ناحیه وارد نشود .
در صورتی که جراح زیبایی زنان از تخصص و تبحر برخوردار نباشد ممکن است که به قسمت های واژینال آسیب برسد و در نتیجه چنین حالتی باعث کاهش میل جنسی شود .

سن مناسب برای لیزر واژینال

دختران پس از سن 18 سالگی می توانند از لیزر واژینال استفاده نمایند . از طرفی سن 65 سالگی حداکثر سنی می باشد که برای لیزر واژینال در نظر گرفته شده است .

درباره نویسنده

پاسخ

2 + 1 =